Kategoria Pierwsza strona, Wydarzenia

Na Kongres świętej Hildegardy, który odbył się w miniony weekend w Gdańsku jechałam z wielką nadzieją i radością. Jestem mieszkanką Gdyni i z duchowością, metodami leczenia i filozofią życia Świętej zetknęłam się po raz pierwszy w październiku. Dopiero od lutego jednak zaczęłam wgłębiać się w temat, przeszłam na dietę orkiszową zmieniając wiele w swoim dotychczasowym życiu.
Międzynarodowy Kongres Dziedzictwa św. Hildegardy w Gdańsku był niezwykłym wydarzeniem, na którym spotkałam wielu wspaniałych ludzi. Już samo hasło „Żyj w harmonii duszy i ciała i bądź szczęśliwy” wiele obiecywał.
Ponieważ zetknęłam się już wcześniej z książkami dr. Wigharda Strehlowa, który również brał udział w Kongresie, z niecierpliwością czekałam na jego wykład. Spotkanie osoby, która od lat z dobrym skutkiem leczy metodami św. Hildegardy było dla mnie bardzo ważne.
Wiedza, którą podzielili się z nami wspaniali prelegenci, zarówno ze środowiska medycznego jak i związanego z Kościołem bardzo mnie ubogaciła i napełniła optymizmem. Wracając do domu wiedziałam już ze odkrywając duchowość i całe bogactwo św Hildegardy jest dla mnie cudownym doświadczeniem, a nawet sposobem na życie.
Kongres obfitował w wydarzenia i dotykał wszystkich sfer naszego życia: ciała, duszy i ducha. Wiele mówiono o zdrowiu fizycznym, ale też o duchowości i konieczności współpracy z Bogiem.
Jestem bardzo wdzięczna organizatorom tego spotkania i mam nadzieję, że będę w przyszłości również mogła uczestniczyć w podobnych wydarzeniach.
Serdeczne Bóg zapłać

Joanna Stark

Ostatnie Wpisy
Komentarze
  • benek
    Odpowiedz

    Podzielam Pani piekny komentarz

Zostaw komentarz