Dietetycy polecani przez nasze Towarzystwo

Serdecznie zapraszamy do korzystania z sugestii naszych dietetyków.

wyszynska

Anna Wyszyńska – psychodietetyk

Przez kilka lat pracowała jako pedagog specjalny – socjoterapeuta, jednak jej zamiłowania przyrodnicze i gastronomiczne oraz głębokie alergie i problemy zdrowotne synów, ostatecznie „przesterowały” jej patrzenie na własną drogę zawodową – podjęła i ukończyła studia psychodietetyczne.
Za sprawą rodzicielskich doświadczeń, siłą rzeczy, zmieniały się jej poglądy na „zdrowe odżywianie”. Z czasem, na długą listę pytań ( np. „skąd niszcząca siła w ziarnie, które żywiło tyle pokoleń?…”) zaczęły pojawiać się odpowiedzi. Ze względu na te doświadczenia została członkiem Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej, później też „spotkała” św. Hildegardę z Bingen, która ostatecznie uporządkowała (i wciąż porządkuje) jej świat dietetyki, medycyny, ziołolecznictwa. Została członkiem Polskiego Towarzystwa Przyjaciół św. Hildegardy.

W swoim poradnictwie opiera się na wiedzy, którą, ta niezwykła mniszka, nam zostawiła. Niedawno założyła firmę „Orkiszanka”, przez którą coraz szerzej rozpowszechnia dziedzictwo świętej z Bingen. Prowadzi także warsztaty kulinarne „Gotuj ze św. Hildegardą”, by podpowiadać jak w prosty sposób wprowadzać zalecenia św. Hildegardy w codzienną praktykę. Uczestnikami tych warsztatów są zarówno osoby, które mogą spożywać gluten, jak i te, które są na diecie bezglutenowej, bądź innej eliminacyjnej.

Jest psychodietetykiem i dlatego, w indywidualnej pracy z klientem, łączy wiedzę dietetyczną z wiedzą o mechanizmach psychologicznych wpływających na nasze życie.

Pierwsza wizyta trwa – w zależności od indywidualnych potrzeb klienta – ok. 120 min, cena wizyty – 130 zł

W jej zakres wchodzą:
– wywiad (dotyczący dotychczasowego jadłospisu, przyzwyczajeń, schorzeń i innych uwarunkowań)
– wspólne układanie diety (na ile to możliwe – będące kompromisem wskazówek św. Hildegardy i upodobań klienta, z uwzględnieniem jego stanu zdrowia),
– udostępnienie klientowi pomocnych przepisów; „podpowiedzi” dotyczące produktów,
– ewentualnie (zgodnie z decyzją klienta) – umówienie się na dalszy kontakt, by konsekwentnie kontynuować (wspólnie monitorować i wspierać) proces wprowadzania prozdrowotnych zmian

Kolejna wizyta – 60 min, cena – 80 zł

Kontakt [klik]
lub:
tel: 507 805 776
Adres gabinetu:
Warszawa ul. Conrada 30