Kategoria Newsletter

Jeden z najskuteczniejszych sposobów odtruwania organizmu. Ta ponadtysiącletnia metoda jest szczególnie chwalona przez Hildegardę, która zaleca ją w celu pobudzenia sił samoleczenia, przede wszystkim w wypadku chorób przewlekłych.
Hildegarda poświęca temu zabiegowi aż 9 stron. Pisze: „Kiedy u człowieka naczynia są wypełnione krwią, muszą zostać oczyszczone ze szkodliwego śluzu oraz soków trawiennych. (…) Gdy jednak ktoś ma dużo krwi i całkowicie wypełnione naczynia i gdy nie oczyści swojej krwi przez jej upuszczenie lub postawienie baniek, wówczas staje się ona gęsta jak wosk i pozbawiona siły, tak że człowiek popada w choroby. (…) Gdy więc natnie się teraz naczynie (…) to zaraz wypłynie z człowieka zła i zepsuta krew. Skoro tylko zgnilizna wypłynie wraz z krwią, pojawi się krew czysta (…) wówczas krew zmieni barwę. Zbyt obfite puszczenie krwi osłabia ciało, odpowiednie – przywraca zdrowie.”
Odpowiadając na duże zainteresowanie tym zabiegiem informujemy o możliwości przeprowadzenie go w Warszawie.
Zainteresowanych zapraszamy do zapisów pod numerami telefonu: 508 400 877, 22 633-17-21 lub pod adresem e-mail: biuro@sunvita.com.pl

Ostatnie Wpisy

Zostaw komentarz