• This event has passed.

Pod rękę z Hildegardą do pełni życia

27 czerwca 2017 o godz. 11:00 - 12:30

Drodzy Miłośnicy św. Hildegardy!

W imieniu Polskiego Towarzystwa Przyjaciół św. Hildegardy oraz Pani
Katarzyny Smoczkiewicz-Karskiej serdecznie zapraszamy na warsztat pt.:

„Pod rękę z Hildegardą do pełni życia”.

Wiele osób zmieniając tryb życia i żywienia boryka się ze spadkiem motywacji i często brakiem konsekwencji w działaniu. Warsztat ten umożliwi określenie barier i blokad, które hamują przeprowadzenie trwałej zmiany nawyków i realizację postawionych sobie celów. Hildegarda zachęca do życia w harmonii duszy i ciała.
Jak to zrobić? Jak zmienić na trwałe nasze podejście do życia, żywienia oraz funkcjonowania wśród ludzi aby czuć się szczęśliwym i współdziałać z naturą?

Na te pytania spróbujemy odpowiedzieć sobie na proponowanym warsztacie, który poprowadzi pani Katarzyna Smoczkiewicz- Karska, antropolog, psychobiolog, od blisko 15 lat wspierająca ludzi w ich rozwoju osobistym. Ukończyła liczne kursy i szkolenia m.in. roczny staż w szkole psychoterapeutów Gestalt w Krakowie oraz szkołę coachingu ICF Polska. Dodatkowo interesuje się medycyną naturalną i aktywnie uczestniczy w kursach prozdrowotnych oraz rekolekcjach rozwoju duchowego. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Przyjaciół Świętej Hildegardy i certyfikowanym terapeutą medycyny naturalnej oraz szczęśliwą żoną i mamą trójki dzieci J.

Warsztat odbędzie się

27 czerwca 2017 r. od 11 do 12.30 na ulicy Conrada 30 lok. 6.

Prosimy o potwierdzenie przybycia pod numerem 22 407 5880.

Serdecznie zapraszamy!

Date: