Kurs diagnostyki z języka

4 września o godz. 10:00 - 17:00

Polskie Towarzystwo Przyjaciół św. Hildegardy zaprasza na:

Kurs Diagnostyki z języka.

Diagnoza z języka jest jedną z kluczowych metod diagnostycznych w medycynie naturalnej. Obserwacja wyglądu człowieka, jego zapach, rozmowa na temat wydzielin, ich koloru, zapachu – wszystko to ma ogromne znaczenie w próbie oceny stanu zdrowia. Oglądanie języka tj. jego koloru, kształtu, grubości nalotu i innych zmian na języku pomaga określić stan zdrowia poszczególnych narządów i dobrać adekwatne zioła, zabiegi czy dietę aby poprawić ten stan.

W trakcie kursu dowiesz się o podstawach diagnozy z języka. Nauczysz się różnicować kolor ciała języka, jakość i kolor nalotu na języku, rozpoznawać dodatkowe znaki, pęknięcia, symetrię lub jej brak. Zobaczysz wiele zdjęć języków oglądanych w praktyce. Dodatkowo otrzymasz podpowiedzi i gotowe recepty na zrównoważenie dysfunkcji, które pokazuje wygląd języka.

Dowiesz się jakich błędów żywieniowych nie popełniać jeśli ocenisz, że język jest zbyt blady lub zbyt czerwony. Odkryjesz jak logiczne jest rozumienie zdrowia dzięki zestawieniu stanów i kolorów języka wraz z Twoimi dolegliwościami.

Prowadzący: Dorota Łapa

Dorota Łapa, to doświadczony terapeuta, pielęgniarka i dietetyczka, specjalizująca się w Dietetyce TCM oraz Medycynie św. Hildegardy. Jest współzałożycielką marki Orkiszowe Pola, które znane są w Polsce jako Centrum i Szkoła Naturalnego Odżywiania i Terapii. Od 2010 roku prowadzi projekt oczyscorganizm.pl, w ramach którego opracowała indywidulany program oczyszczania organizmu dietą. Dodatkowo jest utalentowanym wykładowcą, a jej energia natychmiast zapala do gotowania i zastosowania wiedzy, pochodzącej z dietetyki, w praktyce. Jest również absolwentką Wielkopolskiej Szkoły Akupunktury, którą stworzyła wraz dr Bartoszem Chmielnickim. Wraz ze swoim zespołem inspiruje pacjentów oraz różne grupy zawodowe do edukacji z zakresu odżywiania, medycyny naturalnej i chińskiej.

Miejsce:
Centrum Żoliborz, Sala Brzoza.
Plac Inwalidów 10, 01-552 Warszawa

Zapisy:
jola@zajdel.pl

Koszt: 290 zł.
Zaliczka: 150 zł. płatna na konto:

Stowarzyszenie Polskie Towarzystwo Przyjaciół św. Hildegardy
ul. Kielecka 33, Święta Katarzyna