• This event has passed.

Konkurs ze św. Hildegardą

26 listopada 2019 o godz. 08:00 - 6 grudnia 2019 o godz. 10:00

Wygraj jednogodzinną konsultację on-line

z Panią Katarzyną Smoczkiewicz-Karską.

Katarzyna Smoczkiewicz-Karska, antropolog, psychobiolog, od blisko 15 lat wspierająca ludzi w ich rozwoju osobistym. Ukończyła liczne kursy i szkolenia psychoterapeutyczne oraz szkołę coachingu ICF Polska. Dodatkowo interesuje się medycyną naturalną i aktywnie uczestniczy w kursach prozdrowotnych oraz rekolekcjach rozwoju duchowego. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Przyjaciół Świętej Hildegardy i certyfikowanym terapeutą medycyny naturalnej oraz szczęśliwą żoną i mamą czwórki dzieci.

Aby wygrać bon na konsultacje należy odpowiedzieć na jedno pytanie:

W którym roku św. Hildegarda z Bingen,

została ogłoszona Doktorem Kościoła?

Mamy do rozdania jeden bon na konsultacje on-line. Bon dostanie osoba, która jako pierwsza prześle do nas wypełnione pola formularza zgłoszeniowego zwierające: imię, nazwisko, email i prawidłową odpowiedź na pytanie konkursowe.

Na Wasze odpowiedzi czekamy do dnia 06 grudnia 2019 r. do godz. 10.00. Wyniki konkursu ogłosimy zaraz po rozstrzygnięciu konkursu. Zwycięzca zostanie powiadomiony drogą mailową o wygranej i sposobie odebrania bonu.

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

Regulamin konkursu – regulamin-konkursu-ze-w.-hildegard

Start: